DD: MISS soutěží pro naše děti. Pomozte jí! 27. 10. 2020

27.10.2020

MISS World Czech Republic 2020 sl. Karolína Kopíncová, kterou naše děti znají z doby, kdy nám pomáhala v době první vlny pandemie nemoci COVID-19 jako dobrovolnice, se zapojila do speciální akce @olympiacentrumbrno. Toto centrum má speciální akci a tři lidé, kteří se vyfotí na tomto místě a přidají fotku společně s hastagem #olympiafashionbattle, vyhrají nákupy v hodnotě padesáti tisíc. Jeden z nákupů získává fotka s největším počtem srdíček. Další dva výherci budou losováni.

Pomozte MISS World Czech Republic 2020 vyhrát. Slečna Karolína, které naše děti říkají "teta Kája", nám v nejtěžších chvílích tohoto roku pomáhala s doučováním. Díky její skromnosti a příjemnému vystupování ji naše děti mají velmi rády.

V případě výhry chce MISS ČR všechny peníze věnovat Dětskému domovu ve Vrbně pod Pradědem a udělat tak našim dětem krásné Vánoce. Likes musí jít přímo na Instagram. Všechny potřebné informace jsou v textu pod fotkou. Společně s našimi dětmi věříme, že se podaří soutěž vyhrát. Odkaz k soutěži najdete zde.

Jan Vavřík, ředitel organizace

Návštěva sl. Karolíny Kopíncové u nás: ZDE