DD: MISS DD Vrbno pod Pradědem, 24. 06. 2020

24.06.2020

Soutěž MISS DD má v našem dětském domově tradici. Letos jsem měl možnost soutěž vidět poprvé živě. Lze jistě poznamenat, že úroveň byla nastavena velmi vysoko. Tety Jana a Magda připravily dvanáct soutěžících společně za choreografie Petra Bílého tak, že program měl spád, pružnost a bylo se na co dívat. Ve spolupráci se strejdou Milanem a tetou Pavlou byla divákům předvedena dvouhodinová show, která by se skvěle vyjímala v divadle či na televizních obrazovkách. Velké poděkování patří také našim kuchařkám. Kupříkladu teta kuchařka Jana děvčatům přichystala i velké dorty.

Dívky se představily ve volné disciplíně, kdy jsme měli možnost vidět tanec, zpěv či recitaci. Proběhla rovněž promenáda v šatech, záludné otázky či společné finální vystoupení, kde nás všechny mile překvapil zpěv Jana Žigmonda a Jana Pačana. Vystoupení tety Moniky a dětí v tanci dodalo všem dobrou náladu.

V porotě zasedli mimo mne také významní hosté: Veronika Dostálová z Nadace Agel, modelka Marie Glozová, Radek Vráblík s kolegyní Zdenkou Markovou, Jana Dostálová a Hana Obrusníková. Společně s tetou Janou Dostálovou jsme volbu nechali na našich hostech.

MISS sympatie obdržela Nela, jejíž taneční vystoupení a příjemná vizáž udělala porotě radost. 2. vicemiss získala Meliska, 1. vicemiss patří Žanetce a titul MISS obdržela Vaneska. Cena poroty připadla Karolínce. Všechny oceněné patřily k těm, které se na soutěž velmi dobře a poctivě připravovaly a dle organizátorek akce braly soutěž velmi vážně a pilně. 

Děkujeme významným porotcům, ale také sponzorům, bez nichž bychom dnešní soutěž nedokázali uspořádat: 

Ing. Lukáš Šulkovský, Lubomír Čudovský, Josef Lisičan, Stanislav Kadlčík, Zbyněk Baar, Květa Kubíčková, Město Vrbno pod Pradědem, Zdeněk Kotora, Josef Kučera, Martin Pleva, Jiří Kočička, firma Aspec, firma Luna, firma Bidfood, Pavel Gamovský, Luděk Koblása, Marie Glozová, elektro Krupa, Nadace Agel, paní Kotásková, Květinka Palyza, firma Propos - Ing. Petr Obrusník, Drogerie Pořízková a spousty dalších.

Jsem velmi rád a pyšný, že naše děti pod taktovkou svých vychovatelek dokázaly, že se umí dobře bavit, nadchnout pro dobrou věc a že mají v naší společnosti své místo.

Jan Vavřík, ředitel organizace