DD: Obrovský úspěch našich fotbalistů, 09. 06. 2021

09.06.2021

Ve středu 9. 6. se naši chlapci zúčastnili tradičního fotbalového turnaje mezi dětskými domovy, pořádaného Fotbalovou asociací České republiky, fotbalovou reprezentací ČR a prvoligovými kluby. Naše účast byla premiérová, navíc turnaj je pořádán pro hráče až do věku osmnácti let a věkový průměr našich bojovníků je čtrnáct roků, což je v této věkové kategorii obrovský handicap, ale naši chlapci se nebáli a bojovali jako lvi.

Díky velkému nasazení, kvalitní přípravě v TJ Sokol Vrbno pod Pradědem a obrovské podpoře vedení a zaměstnanců Dětského domova Vrbno pod Pradědem naši hráči dosáhli mimořádného úspěchu, kterým je postup do celorepublikového finále v Praze.

Na turnaji nás reprezentovali: Alexandr Franc (brankář), Josef Bilý (kapitán), Štefan Bilý, Erik, Dominik a Daniel Pištolovi, Erik a Alex Galbovi.

Jsme hrdí na naše sportovce a věříme, že nám budete držet palce, až budeme koncem června reprezentovat v Praze na finálovém turnaji, kam postoupilo dvanáct nejlepších týmů z celé České republiky.

Roman Mašlík