ZŠ: Den dětí s Nadací Agel, 01. 06. 2023

01.06.2023

Dnes jsme pořádali pro děti oslavu jejich svátečního dne. Na celou akci jsme se dlouhodobě připravovali. Děti pomohly vytvořit v hodinách informatiky pozvánky, pomáhaly také s dnešní dopolední přípravou. Dnešní den se realizoval pod režií paní Ivety Spáčilové a Antonie Zyka, které celý program vymyslely společně s několika dalšími kolegy. O zábavu bylo postaráno, což lze vidět z níže uvedené fotogalerie.

Aktivitu bychom si nemohli dovolit bez finanční pomoci naší partnerské Nadace Agel, která naší organizaci pomáhá dlouhodobě. Proto jsme mezi sebou rádi uvítali paní Ivetu Ostruszkovou a paní Veronikou Dostálovou, které se svou nadací s námi spolupracují dlouhodobě. Veronika nás podporovala i v pandemické době, přičemž v současné době nám pomohla se startovacím bytem pro Lídu a Honzu. Veronika se dnes setkala právě s Lídou a mohly společně probrat Lídinu životní cestu.

Děkujeme tedy nejen týmu pracovníků, který celou akci skvěle připravil, zrealizoval a podílel se na jejím průběhu, ale také nadaci, jejíž podpory si velmi vážíme. Děkujeme.